hayaletyeter.net

Bahçe İçin Yaratıcı Salıncak Fikirleri

Bahçe İçin Yaratıcı Salıncak Fikirleri

Salıncaklar yalnızca küçüklerin değil, büyüklerin de eğlence anlayışına hitap etmektedir. Genelde parklarda salıncak gördüğümüz zaman binme isteğimizi utancımızdan dolayı bastırırız, oysa ki salıncağa binmek artık yetişkin bireyler bir olsak her zaman özlemini çektiğimiz bir eğlencedir. Bu duygumuzu tatmin etmek için bahçemize ya da terasımıza farklı büyüklüklerde ve modellerde salıncaklar kurarız.

Öncelikle davul tipi salıncaklardan söz etmek gerekiyor. Bu tip salıncaklar zincir bir halattan yapılmıştır ve koza tipindedir.

Geniş bahçe tipleri için sıkça tercih edilen koltuk şeklindeki salıncaklar kalabalık aileler için çok idealdir. Aynı anda rahatlıkla 2-3 kişiyi kaldırabilir.

Hamak salıncak tipleri de oldukça yaygındır. Doğayla iç içe olduğunuz her an hamağınızı da yanınıza götürürsünüz. Pikniklerin vazgeçilmezi olan hamakları bahçelerde büyük balkonlarda ya da teraslarda kullanmak mümkün. Hatta çok büyük evlerin odalarında bile tercih ediliyor. Hamakların en güzel özelliği çok kolay taşınması ve çok kolay kurulmasıdır.

Boyanmış renkli sandalyeleri bir salıncağa dönüştürmeniz de olasıdır. Tahta paletleri kullanarak da aynı şekilde bahçenizde geniş salıncaklar yapabilirsiniz.

Eski kaykayınızı iple bağlayın, ortaya son derece ilginç bir salıncak tipi çıkacaktır. Sağa sola doğru savrularak adrenalinin dibini yaşamaya hazır olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ