hayaletyeter.net

Bahçeler İçin Kamelya Önerileri

Bahçeler İçin Kamelya Önerileri

Hepimizin evinde maalesef bir bahçe bulunmuyor. Bu yazı bahçesi olan şanslı kişilere yönelik. Bahçeler bilhassa bize nefes aldıran alanlardır. Aşırı sıcaklarda evin içinde durmak neredeyse olanaksız bir hale gelmektedir, bu sebeple bahçeler bizler için bir kurtarıcıya dönüşmektedir. Hele bu bahçeler biraz büyükse o zaman bahçe üzerinde zevkinize uygun birçok şeyi uygulamanız mümkündür.

Örneğin sevdiklerinizle beraber bir kamelya ya da çardak tasarlamanız ve vaktinizin çoğunu burada geçirmeniz size büyük huzur verecektir. Kamelya konusunda son derece yaratıcı modeller ortaya çıkmaya başlamıştır. Görenleri heveslendiren, içinde oturma isteği uyandıran bu kamelyaları sizler için derledik

Kamelya Çeşitleri Nelerdir?

Kamelya çeşitlerinin başında şömineli modeller geliyor. Bu sayede kışın bile, evde üşüdüğünüz anlarda kamelyaya sığınabilirsiniz. Şömineli kamelyaların görüntüleri adeta bir film karesi gibidir. Yeni nesil kamelyalar ise daha çok ev şeklinde tasarlanıyor. Minik ve yarım çatılı bir salonu andıran bu kamelyalar, misafirlerinizle vakit geçirmek adına bire bir.

Cam kamelyalar da rüzgarı önlemek adına işlevsel bir kamelya çeşididir. Soğuk ve fırtınalı günlerde bile rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Ahşap kamelyaların içine ise dilediğiniz diğer eşyaları yerleştirmeniz mümkündür. Yat Kalk tipi kamelyalarda ise sadece akşamları değil, geceleri de vakit geçirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ