hayaletyeter.net

Çalışma Masasını Profesyonel Gösterme İpuçları

Çalışma Masasını Profesyonel Gösterme İpuçları

ÇALIŞMA MASASINI PROFESYONEL GÖSTERECEK İPUÇLARI

Her insan çalışma masasının tasarım ve ürün çeşitliliğine önem verir. Çok büyük maliyetler harcamadan çalışma masanızı çok profesyonel gösterebileceğiniz bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu bilgiler sayesinde ister evde ister işte masanızı çevrenizdekilere karşı daha düzenli ve sempatik gösterebileceksiniz.

Bilgisayar Rafı Kullanın

Masanız kitaplık raflı ise veya evinizde küçük bir kitaplık rafı varsa bunu çalışma masasına koyabilirsiniz. Bu durumda evrak ve kitaplarınız daha düzenli olacaktır. Aynı zamanda masayla aynı tasarıma sahip veya uyumlu renklere sahip raflar kullanmak masanızı daha profesyonel gösterecektir. (Beyaz ve kahverengi önerimizdir. :D)

Masa Lambası

Bilgisayarınıza masa lambası koymak sizi karşınızdakiler için “gece kuşu” sıfatına çevirecektir. Masa lambası hem gerçekten masanızı çok çalışkan birinin masası gibi gösterecektir. Hem de enerji kullanımı sayesinde elektrik faturanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca gerçekten geceler i kimseyi rahatsız etmeden işlerinize odaklanabilir, çalışabilirsiniz.

Sürekli Kullandığınız Kitaplar Masanızda Bulunsun

Örneğin bir İngilizce öğretmeni olduğunuzu düşünelim. Masanızda daima bir Oxford veya Cambridge Sözlük bulunması sizi alanınızda oldukça fazla profesyonel  gösterecektir. Mesleğiniz ve ilgi alanınızla ilgili en özel ve önemli kitabı masanızın başucuna koyunuz. Böylece işinize ne kadar çok değer verdiğiniz belli olacaktır. Bu yazıdakiler hepsi kullanılmış ve sonuç alınmıştır. Çok basit bir tasarımı olan masanızı gerçekten basit detaylar ile bir profesyonel bir yönetici masasına çevirmek bu kadar basit. Herkese kolay gelsin.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ