hayaletyeter.net

Çok Amaçlı Mobilyalar

Çok Amaçlı Mobilyalar

Bugün birden fazla işlevi olan mobilyaları inceleyeceğiz bu mobilyalar sayesinde daha çok yer ve tasarrufu sağlayan kişilerin mobilyalarını sizlerle paylaşıyoruz iyi incelemeler bir fikir olması dileğiyle sizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum.

1.Resimdeki tasarımda katlanıp duvara gizlenebilen yatak tasarımıyla karşınızdayız bu tasarım sayesinde odanız küçük ise duvara saklabilen yatak tam size göre bu yatak sayesinde hem salon hemde yatak odası şeklinde odayı değerlendirmenize olanak sağlayacak.

1

2.Resimde ise çok amaçlı masa tasarımıyla beraberiz bu tasarım sayesinde resimde görüldüğü üzere katlanabilir özelliği sayesinde hem yer tasarrufu sağlayacak hemde istediğiniz yeri çalışma alanı olarak kullanabileceksiniz ayrıca yemek masası olarak kullanabilirsiniz.

2

3.Resimde ise çocuk odası mobilya tasarımı 2 tane çocuğunuz var ve dolapları , çalışma masasını , kitaplarını nereye yerleştirecem diye düşünüyorsanız bu tasarımda tam size göre saklanabilen yatak tasarımı ile istediğiniz odaya kavuşmanız için fikir olması dileğiyle 

3

 

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ