hayaletyeter.net

Değerli Eşyaları Saklamak İçin Yapılmış Bölmeler

Değerli Eşyaları Saklamak İçin Yapılmış Bölmeler

İnsanların genelinin başkasının eline geçmesini istemediği bir şahsi eşyası örnek olarak sim kartı , taşınabilir bellek benzeri değerli eşyanız yok ise ev veya iş yerinize hırsız girse en azından kurtarmak istediğiniz ve bankaya yatırmak istemeyip yanınızda taşıdığınız nakit paranız olabilir.Bu konumuzda insanların değerli eşyalarını ve paralarını sakladıkları yerleri inceleyeceğiz. 

1.Resimde filmlerde çok kez polislerin veya baş rol oyuncularının aradığı ve genellikle uzun bir arayış sonucu bulamadığı gizli bölme 🙂 istisna olarak tabi aralarında bulabilenler de çıkıyor. 

1

2.Resimde ise kullanılmayan veya kullanım dışı bırakılan sahte bir priz yardımıyla yapılmış gizli bölme nakit parasını ve kolyesini saklamak için tasarlamış sıradanlardan uzak bir bölme olmuş.

2

3.Resimde ise yine filmlerde çok kez karşılaştığımız tablo arkasındaki gizli bölmeyi bu arkadaşımız anahtarlarını saklamak ve tablonun arkasına yaptığı mıknatıslar yardımıyla atamadığı ve kimseninde görmesini istemediği notları tutturmuş.

3

4.Resimde ise hafıza kartını yanından ayırmak istemediği için kol düğmesinin içine gizli bölme yaptıran arkadaşımızın tasarımı ile sizi baş başa bırakıyoruz.

5

5.Resimde ise üzerinde oturup sabaha kadar düşünsem aklıma gelemeyecek bir fikirle karşı karşıyayız yapan arkadaşı özellikle tebrik ediyorum 🙂

7

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ