hayaletyeter.net

En Güzel Duvar Tasarım Fikirleri

En Güzel Duvar Tasarım Fikirleri

Abartmamak şartıyla evinizin duvarlarını küçük ve ekonomik dokunuşlarla renklendirebilirsiniz. En şık en modern duvar tasarımları için yüksek maliyetler ödemeyin, sanatsal hamlelerle duvar dekorasyonunuzu kıskanılacak bir noktaya çekebilirsiniz. Sadelikten yana olanlar genelde duvarları bomboş bırakabiliyor, bu da evin gereğinden fazla şekilde boş görünmesine neden olabiliyor. Elbette görüntü kalabalığı da duvarlarınızı kötü gösterebilir, bu konuda ekonomik davranmak en doğrusudur.

Duvarlarınızı çok şık ve pratik duvar kağıtları ile süslemeniz mümkündür. Çok eski bir uygulama olan duvar kağıdı duvarlarınızın hasar görmemesini sağlar ve kolayca değiştirilir. Duvar kağıtlarında geometrik şekillere ağırlık verin, bu içerinin daha dinamik görünmesini sağlayacaktır. Boya badana işlerinin zahmetiyle uğraşmak istemiyorsanız duvar kağıdıyla evinize zahmetsizce şıklığı getirebilirsiniz. Küçük aile fotoğrafları ya da yine kendi yaptığınız el işi tasarımları duvarda sergileyebilirsiniz.  Günlük hayatta artık kullanmadığınız eski kumaşlarınızı çerçeveye dönüştürün. Duvarınızı çok şık ayna tasarımlarıyla değerlendirin. Bazı ayna tasarımları evinizi çok daha zengin gösterecektir. Bilhassa dikdörtgen yapıdaki aynaları öncelikle tercih etmelisiniz. Ufakken okulda yaptığınız nostaljik resimleri çerçeveletin ve duvarınıza asın. Bu oldukça sempatik bir görüntünün oluşmasına neden olacaktır.

Duvar tasarımlarınızın öncelikle mobilyalarla uyum içinde olmasına özen gösterin. Yoksa duvarlarınız çok eğreti duracaktır. Duvar desenlerinizde zıt renklere ağırlık vermeye çalışın. Duvarlara monte edeceğiniz yaratıcı rafların ya da kitaplıkların da evi çok modern gösterdiğini unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ