hayaletyeter.net

İnstagram Hikayesine Spotify’den Nasıl Şarkı Eklenir?

İnstagram Hikayesine Spotify’den Nasıl Şarkı Eklenir?

İnstagram Hikayesine Spotify’den Nasıl Şarkı Eklenir?

İnstagram şu anda dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri durumunda, hatta çoğu kişiye göre zirvede yer alıyor. Facebook, Twitter benzeri sosyal medya platformlarından çok sonra çıksa da hızla büyüyen İnstagram, temel olarak fotoğraf paylaşımına izin veren, görselliğin ön planda olduğu bir uygulamadır. Ülkemizde de özellikle genç kitlenin büyük ilgi gösterdiği İnstagram her geçen gün yeni özelliklerle kullanıcıları heyecanlandırmaya devam ediyor. İnstagram son güncellemeyle beraber Spotify’den hikayeye şarkı ekleme özelliğini kullanıcılara sundu. Bu özelliği kullanabilmek için elbette telefonunuzda yer alan İnstagram uygulamasının son sürüm olması gerekir.

Spotify Nedir?

Spotify bütün dünyada kullanılan çevrimiçi hizmet veren bir müzik dinleme platformudur. İçinde kaliteli ses seviyesinde milyonlarca orijinal şarkı, düzenli olarak sıralanmıştır. Kendi özel listelerinizi ve favorilerinizi oluşturabilir, dilerseniz radyo ya da potcast yayınlara geçiş yapabilirsiniz. Şu ana dek yapılmış en iyi müzik dinleme uygulaması olan Spotify ücretli olarak kullanılmaktadır.

Spotify’den Hikayeye Şarkı Nasıl Atılır?

Spotify üzerinde dinlediğiniz şarkıyı İnstagram hesabında paylaşmak istiyorsanız bunun çok pratik ve basit olduğunu göreceksiniz. Spotify uygulaması içinde paylaşmayı istediğiniz şarkının üzerine gelin. Şarkıyı dinlediğiniz esnada seçenekler kısmına gelin ve Paylaş sekmesine basın. Paylaş sekmesi size birçok uygulama çıkaracaktır, bunlar arasından Instagram Story yazan yere tıklamalısınız. Şarkınız çok kısa süre içinde İnstagram Story bölümünüzde yerini alacaktır. Takipçileriniz o an Spotify üzerinden ne dinlediğinizi albüm fotoğrafıyla beraber görecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ