hayaletyeter.net

Kamp İçin 3 Harika Pratik Bilgi

Kamp İçin 3 Harika Pratik Bilgi

KAMP İÇİN 3 HARİKA PRATİK BİLGİ

Eğer kamp yapmayı seviyorsanız ve kamp yapmak bütçenizi ve beyninizi meşgul ediyorsa bir de bu pratik bilgilere bakın. Bu bilgiler sayesinde çadır hayatının daha kolay geçecek ve gerçekten ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilecekseniz. Profesyonel bir kampçı değilseniz bu yazı tam size göre!

Uyku Tulumu ve Matsız Rahat Uyku

Uyku tulumu ve mat gibi almanız gereken ek malzemeler bütçenizi sarsıyor ise yapmanız gereken battaniye ve pike; Çadır içinde mat yerine kalın battaniye serebilirsiniz. Uyku tulumunun görevi ise sadece olduğunca sıcak tutmaktır. Birden fazla battaniyeyi üstünüze çekerseniz. Hem maliyetleriniz azalmış olacak hem de daha rahat edeceksiniz.

El Yapımı Ocak

Yemek yapmak oldukça kolay! Size lazım malzemeler; 2 adet teneke kola kutusu, bıçak, benzin veya kolonya ve çakmak… 2 adet teneke kola kutusunu kesip alt kısımlarını birbirine geçirin. Zaten ocak pozisyonu aldığını göreceksiniz.  Bıçakla herhangi bir tarafa nokta nokta kesikler atıp içini yanıcı maddeniz ile doldurup yakın! Bu kadar kolay…

Her Derde Deva Malzemeler

Kampa gidiyorsanız bu iki malzemeyi asla unutmayın. İsveç çakısı ve sıcak su torbası… İsveç çakısı ile çeşitli araçlar ile yapabileceğiniz her şeyi tek araç ile yapabilirsiniz. Sıcak su torbası ise gerçekten soğuk havalarda vs bir kamp insanının başına gelebilecek en güzel şey. Bu iki ürün hem uygun fiyatlı oldukları hem kullanımlarının vs. kolaylığı sayesinde size çok fayda sağlayacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ