hayaletyeter.net

Kendi Duvar Kağıtlarınızı Uygulayın

Kendi Duvar Kağıtlarınızı Uygulayın

Her şeyi hazır almaya alışmış bir toplumuz. Aslında bu bütün dünyanın sorunu durumunda. Bazı tasarımlarda öznel seçimlerimizi devreye sokmak bize büyük bir keyif verir. Hem tamamen bize ait seçimler olduğu için bizi bütünüyle yansıtır, hem de daha ekonomik bir yoldur. Örneğin duvar kağıtları konusunda piyasada belki de binlerce model ve renkten söz etsek de bu çeşitliliğin içinde bazen boğulabiliyoruz. Kendimizi ifade edecek en doğru tasarım, yine kendi elimizden çıkanlardır. Bu yüzden evinin duvarlarına duvar kağıdı yaptırmak isteyenlere önerimiz, kendi duvar kağıtlarınızı basit malzemelerle tasarlamanız. Bu uğraş ve yaratıcı süreç size ve size yardımcı olacak olan herkese çok iyi gelecektir.

Duvar kağıtları pratik ve kullanışlı oldukları için çok seviliyor ve tercih ediliyor. Kolay sökülen kolay takılan duvar kağıtlarınızı tasarlarken hata bile yapsanız bunun telafisi çok kolaydır, bu yüzden endişe etmeyin.

Duvar kağıdında kumaş seçimi önemlidir. Küçük desenli ve canlı renkleri tercih etmeye özen gösterin. Makas, rulo, fırça, nişasta spreyi, bıçak ve su ihtiyacınız olan temel malzemelerdir. Kumaşlar için uygun şeritleri duvarınızın boyuna göre kesmeye başlayın. Duvarda çatlak ya da kir olmamalıdır, buna da özen göstermelisiniz. Kumaşı keserken duvarın ölçülerini almadan kesmeyin. Yapıştırıcıyı yukarıdan aşağı doğru sürün ve bu işlem esnasında kabarcıkların oluşmamasına özen gösterin. İlla ki duvarınızın kenarında bazı fazlalıklar oluşacaktır, bunları özenli şekilde kesin. Duvar kağıdınızı istediğiniz gibi ek aksesuarlarla süsleyebilir ve renklendirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ