hayaletyeter.net

Kişisel Özelliğinize Göre Parfüm Seçimleri

Kişisel Özelliğinize Göre Parfüm Seçimleri

İnsanın Kişiliğini Yansıtan Parfümler

Parfümler bay bayan fark etmeden herkesin gereksinim duyduğu kozmetik parçalardan en önde gelendir. Parfüm eski zamanlardan beri kullanılan parçalardandır. Her insanın farklı beğenileri ve tercihlerine hitap edecek şekilde parfümler üretilmektedir.

Günlük hayatta veya özel günlerde kullanacağınız parfümlerde değişiklik gösterebilir. Davetlerde kokunuzla da dikkatleri üzerinize çekmek için daha yoğun kokular tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz elbise ve kullanacağınız aksesuarların yanı sıra ardınızda güzel kokular bırakmak tüm davetlilerin bakışlarını üzerinize çekecektir. Bulunduğunuz duruma göre parfüm çeşitlerinizi artırabilirsiniz.

Kişisel özelliklere göre parfüm seçimi yapılması önemlidir. Yapılan bir araştırmaya göre koyu ten ve saç rengine sahip kadınlar daha yoğun ve ağır kokular tercih ederken, açık saç ve ten rengine sahip kadınlar daha ferah, çiçeksi ve uçucu parfümleri seçmektedir. İnsanların ten ve saç özelliklerinin yanı sıra diğer özelliklerini de en iyi şekilde yansıtacak parfümleri tercih etmeleri gerekmektedir.

Kişinin deli dolu veya ağır oturaklı hallerini kişisel özelliklere göre parfüm yansıtırken güzel kokularla hatırlanmayı da sağlayacaktır. İnsan huy ve davranışlarının yanı sıra giydiği kıyafetlerle de göze çarpmaktadır. Bu durumu bir üst seviyeye taşıyarak kokunuzu da ekleyebilirsiniz. Parfüm firmaları çeşitlerinde artık kadınların kendi seçeceği çiçek özütü ile parfüm elde etmelerini sağlamaktadır. Yani sevdiğiniz çiçeklerle kendinize özgü parfümünüzü oluşturabilirsiniz. Bu sayede herkesten farklı bir koku yaymış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ