hayaletyeter.net

Kullanılmayan Kotlarınızı Değerlendirin

Kullanılmayan Kotlarınızı Değerlendirin

Kotlar, erkek ya da kadın fark etmez her zaman tercih edilen giysilerdir. Kot modasının her şeye rağmen hiç değişmediğini söyleyebiliriz. Özellikle bu sene kot modasında daha da bir artış olduğunu görüyoruz. İnsanlar bu yüzden çok sık kot eskitebiliyor. Eskiyen kotlar ne yazık ki çöplere gönderiliyor. Oysa çoğu kişi kotlarla neler yapılabileceğinden habersiz. Kot giysilerden müthiş yaratıcı tasarımlar yapmak mümkün, bu yazımızda kullanılmayan kotları nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda size yardımcı olacağız.

Kot pantolonlarınızın cep bölümlerini kesin. Her ki arka cebi kestikten sonra eşit şekilde birbirine yapıştırın ya da dikin. Ortaya çok kullanışlı ve tatlı bir cüzdanın çıkacağını göreceksiniz.

Kot pantolonların ön tarafındaki bacak kısımlarını orta bölümden itibaren kesin. Kestiğiniz bu parça size işlevsel bir mutfak önlüğü olarak geri dönecektir.

Teneke kutulara kot pantolonunuzdan kestiğiniz parçaları geçirin. Yaratıcı saksılar sizleri bekliyor.

Bacaklardan itibaren kesilen kotlardan bir çanta yapabilirsiniz. Bu çantayı gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde kot parçaları sayesinde küçük bardak altlıkları yapmanız mümkün. Koltuk kırlentlerinin üzerine kestiğiniz cepleri yapıştırabilirsiniz. Televizyon kumandalarınıza kot pantolonlarınızdan kestiğiniz parçalarla modern bir kılıf yapabileceğiniz biliyor muydunuz. Sıcak fırınlara dokunmak için kalın eldivenlere ihtiyaç duyarsınız, o halde eski kotlarınızdan bir fırın eldiveni yapabilirsiniz.  Puf yastıklar, kot terlikler, servis altları, saklama kutuları, kitap kılıfı ve benzeri ürünler de aynı şekilde kullanılmayan eskimiş kot parçalarıyla yapılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ