hayaletyeter.net

Meyve Kasalarıyla Neler Yapılır?

Meyve Kasalarıyla Neler Yapılır?

Pazarcı olmadığımız için çoğumuzun meyve kasalarıyla pek bir işi olmaz. Meyve ya da sebze kasalarını bizler çoğu zaman pazarda ya da halde görebiliriz. Fakat bir şekilde bu kasaları temin edebilirseniz ya da birilerinin işine yaramadığı için attığını görürseniz, hemen atlayın. Çünkü bu kasalar tasarım konusunda adeta gizli bir cevher ve çoğu kişi bunu bilmiyor. Bu yazımızda meyve-sebze kasaları ile tasarım anlamında neler yapılabileceğine bakacağız.

Meyve kasaları dediğimiz zaman aklınıza doğrudan tahta meyve kasaları gelmesin, plastik olan meyve kasaları da tasarım açısından müsaittir. Fakat tahta kasaların daha estetik olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Bu kasaları önlü ve arkalı şekillerde birleştirmek suretiyle konsol üretmemiz mümkündür. Bu konsolu oluşturmak için çok sayıda kasaya ihtiyacımız olacaktır. Her bir bölmeyi açık bir raf olarak kullanabilirsiniz.

Yatay ve dikey haldeki kasaları birleştirerek naturel bir kitaplık yapabilirsiniz. Çok egzotik ve nostalji kokan bir kitaplık sizleri bekliyor.

Altına bir tekerlek bağlayın ve üst üste birleştirin. Mutfakta her bir kasayı raf gibi kullanın. Örneğin bunu gerçek bir meyve sebze rafı olarak değerlendirin. Bütün meyve sebze stoklarınızı bu kasalarda tutun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ