hayaletyeter.net

PVC Borusu Deyip Geçmeyin

PVC Borusu Deyip Geçmeyin

Kulağa biraz tuhaf gelse de PVC borularıyla çok zarif starımlar yapıldığını biliyor musunuz? Görenlerin asla boru olduğuna inanamayacağı, oldukça yaratıcı ve estetik tasarımlar için yazımızı dikkatle okuyabilirsiniz. Günümüzde artık geri dönüşüm amaçlı olarak kullanılmayan hemen hemen hiçbir ürün yok. En ilgisiz nesnelerden bile bir sanat eseri çıkartılabiliyor. Herhalde PVC borularından bunca şey yapılabildiğini çoğunuz bilmiyordunuz.  PVC borularından böyle sanat eserlerinin çıkmasının en temel nedeni bu boruların esnek şekillere sahip olması ve tasarıma uygun biçimlerde üretilmesidir. Birbiri içine geçebilen borularla neler yapılabileceğine genel hatları ile bir bakalım.

Eğer evinizde bir bahçeniz varsa çok şanslısınız, çünkü Pvc borularıyla bahçede birçok ürün yaratmak mümkün. Örneğin pvc borularını kullanarak şık vazolar yapabilirsiniz. Doğal ya da yapay çiçekleri pvc borularının içersine alabilirsiniz. Küçük borular sayesinde laptopunuza bir sehpa yaratabilirsiniz. Bu sayede laptop kullanırken gereksiz yere eğilmeyeceksiniz. Banyonuzda fön makinesi benzeri araçlarınız bu boruların içine yerleştirebilirsiniz. Banyoda kullanacağınız pvc borusunun y biçiminde olmasına dikkat edin.

Pvc  borularını öte yandan aydınlatma alanında da değerlendirenlerin sayısı  hiç de az değil. Birbiriyle yapıştırılmış irili ufaklı onlarca pvc borusu yuvarlak bir avize oluşturabilir. Kendinize bahçede pvc borularıyla kayan bir düzenek kurabilir, çocuklar gibi eğlenebilirsiniz. Boruları birleştirip harika minik sandalyeler yaparak etrafınızdaki insanları şoka sokabilirsiniz. Son olarak bu mucizevi borularla bisikletlerinizin arka bölümü için ek bir bölme yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ