hayaletyeter.net

Yeni Çiftlere Özel Tasarım Önerileri

Yeni Çiftlere Özel Tasarım Önerileri

Büyük bir heyecanla dünya evine girecek olan çiftler için bir başka heyecan da ev dekorasyonudur.  Yeni çiftler ev dekorasyon konusuna çok başka bir boyut getirmeye başladı. Yeni evli çiftlerimizin dekorasyonları geçmiş yıllarda evlenen çiftlere kıyasla çok hızlı bir değişim içinde. Artık beklentiler de yaklaşımlar da gerçekten çok farklı. Bilhassa kadınlar evlenmeden önce aylar boyunca ev dekorasyonu için araştırmalar yapıyor. Sadece bir perde için ya da sadece bir mobilya takımı için bile binlerce model tarıyor. Eşyaların dizilimi, renk seçimleri, evin aydınlatma biçimleri, bahçe, mutfak, banyo, salon derken bir yerden sonra kontrol elden kaçabiliyor. Bu çok zorlu süreçte doğal olarak belli başlı hatalara düşmek çok normaldir. En özenli en dikkatli çiftler bile ev dekorasyonu konusunda bazı yanlışların içinde olabiliyor. İşte yeni evlenenlere bazı küçük tasarım önerileri.

*Evin detaylarını biliyor olmanız gerekir, burada tamamen evin fiziki koşullarından söz ediyoruz.

*En çok zaman geçireceğiniz yer üzerinde yoğunlaşın. Salonunuzun sizi ve misafirlerinizi daraltmayan, ferah ve konforlu olmasını sağlayın.

*Duvarlarınızı iyi bir tamamlayıcı olarak kullanın, duvarınız asla boş kalmamalı. Şık tablolar kullanarak ya da duvar kağıdı ile örterek şık bir hava yaratabilirsiniz.

*Tek taraflı seçimlerden uzak durun. Eşinizle birlikte hareket edin.

*Baskın bir renk seçimi yapın, evinizin renk anlamında bir karakteri olsun.  Ev bu rengin etrafında şekillensin.

*Yemek odanızı geniş bir yerde konuşlandırın. Yeni çiftlerde misafir ağırlamak bir gelenektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ