hayaletyeter.net

Yer Kazandıran Gizli Yatak Modelleri

Yer Kazandıran Gizli Yatak Modelleri

Bazı eşyaların evlerde çok büyük bir hacim kapladığı bilinmektedir. Özellikle depolama şansımızın olmadığı eşyaları daha pratik bir şekilde saklamak ya da sıkıştırmak isteriz. Bu konuda en sık şikayetler yataklarla ilgili geliyor. Misafirler için ayrılan yatakları evin görünmeyen bir bölümüne yerleştirmek ilk bakışta zor bir seçenek gibi duruyor. Fakat dekorasyon ve tasarım uzmanları son yıllarda özellikle yer kazandıran gizli yatak modellerine ağırlık vermeye başladı. Bu yazımızda yedek yataklarınızı saklayabileceğiniz yaratıcı yerlerden bahsedeceğiz.

Yataklarınızı dik şekilde bir kitaplığın arka bölümüne yerleştirebilirsiniz. Salonlarda kullandığımız koltukların arka alanlarında boşluklar olur, alternatif yataklarınızı bu boşlukta saklayabilirsiniz. Kimselerin görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Buradaki boşluklara birden fazla yatak sığdırmak bile olasıdır.

Yeni yapılan vitrinlerin alt bölümlerinde yataklar için özel bir bölme bulunur. Buradan çıkacak bir yatak evinize gelen kişileri epeyce şaşırtacaktır. Bazı evlerde çalışma odaları özel bir merdivenle yüksekte tutulmaktadır. Bu yüksek çalışma masasının hemen altına sürgülü bir yatak yerleştirmek mümkün.

Artık salon takımlarının alt bölümlerinden bile yatak çıktığını görüyoruz. Tasarımcılar bu kadarı da olmaz diyebileceğimiz her şeyi düşünmüşler. Bu tasarım örneklerini çoğaltmak mümkün, küçük bir araştırma yaptığınızda aklınıza gelen her odada, her eşyada bir yatak tasarımının olduğunu görebilirsiniz. Buna kısaca çok fonksiyonlu eşyalar demek mümkün. Artık eşyalar, kendi işlevlerinin dışında çok amaçlı olarak tasarlanıyor ve kullanılabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ